medscenarpagrind2

Naujienos

 •  Ką gydo SCENAR ?

SCENAR terapija gydomų ligų sąrašas sudaro apie du puslapius. Tarp jų: traumos, sumušimai, įvairūs sąnarių susirgimai, judėjimo-atramos aparato, ginekologija, nevaisingumas, kosmetologinės problemos, atsistatymui po chirurginių operacijų, CNS susirgimai, kvėpavimo, širdies - kraujagyslių, kaulų-raumenų sistemos, gastroeterologija ir daug kitų.

Bet SCENAR terapija kaip ir daugelis kitų terapinių metodikų – ne burtų lazdelė, gydo ne visas patologijas. Prie vėžinių susirgimų galima ženkliai pagerinti paciento būklę, bet patologijos neišgydysime.

 •  Kas tai – neuroidentiškas signalas ?

Aparato SCENAR impulsą smegenys priima kaip signalą gaunantį iš savos nervų sistemos, iš neuronų ir atitinkamai reaguoja į jį. Taip pat SCENAR-impulsas nepanašus nei į vieną smegenims žinomą signalą (šilumą, šaltį, skausmą ir.t.t.). Besikeičiantis impulsas sudirgina nervų sistemą, todėl smegenys reaguoja į organizmo probleminius organus ar audinius. Smegenys paleidža savireguliacinius mechanizmus, kartu aktyvindami bendrareguliacines viso organizmo funkcijas.

 •  Ar yra kontraindikacijos SCENAR terapijoje ?

1.SCENAR negalima naudoti pacientams, kuriems įmontuotas kardiostimuliatorius arba kiti elektroniniai prietaisai (insulino pompos, vidinės ausies klausymo endoprotezai)

2.Negalima naudoti neblaiviems ar kitaip apsvaigusiems pacientams.

3.SCENAR nenaudojama žmonėms, netoleruojantiems elektrinių impulsų.

4.Negalima naudoti esant ūmiems, neaiškios diagnozės infekciniams atvejams.

 •  Kodėl SCENAR gali būti man reikalingas?

1.Vietoj vaistinėlės arba kaip papildoma priemonė. Prietaisas palengvina būklę prie momentinių traumų, patempimų, nudegimų, galvos skausmų, prie staiga atsiradusio silpnumo. SCENAR – nepakeičiamas gamtoje, esant sezoniniam peršalimui ir kasdieniniam gyvenimui.

2.Jeigu jūs ar jūsų artimieji sergate lėtinėmis ligomis, SCENAR padės įveikti visas patologijas

3.Jeigu esate sportininkas ir taikote ribinius fizinius krūvius, prietaisas padės jums lengviau atsistatyti ar  traumų atvejais.

4.Jeigu rūpinatės savo išvaizda, SCENAR metodika padės jums

 •  Kas yra biologinis atgalinis ryšys?

Tai reiškinys, kuris vyksta per kiekvieną SCENAR procedūrą. Aparatas ,,jaučia‘‘ atsakomąją organizmo reakcija į SCENAR impulsą. Aparatas įvertindamas šitą reakciją automatiškai koreguoja impulso parametrus ir ,,randa‘‘ optimalias veikimo zonas. Pats organizmas ,,pasako‘‘ kurios zonos reikalauja padidinto poveikio. Tokiu būdu SCENAR procedūros metu atsiranda trigubas ryšys: pacientas – aparatas – terapeutas. Rezultatas: kiekviena procedūra maksimaliai efektyvi.

 •  Kas yra «organizmo atsakas»?

Tai organizmo atsakas, reakcija veikiant prietaisu SCENAR pagal tam tikrą metodiką. Procedūros eigoje organizmas savo reakcijomis į SCENAR impulsą pasako kokias vietas (odos plotus) reikia papildomai veikti. Veikiant SCENAR impulsui žmogaus smegenys siunčia atsakomąją rekciją organizmui atstatant pažeistas funkcijas. Jeigu laikomasi nustatytų metodikų, gydymo rezultatas greitesnis. Nesilaikant nustatytų parametrų, rezultatą pasieksime per ilgesnį laiką.

 •  Nuo ko priklauso efektyvumas ?

Efektyvumas priklauso nuo paciento amžiaus, terapeuto kompetencijos, patologijos ir individualių organizmo ypatumų. Vaikų organizmas greičiau reaguoja į aparato poveikį negu vyresnio amžiaus pasientų. Terapinis teigiamas poveikis jaučiasi jau po pirmos procedūros, bet lėtinės patologijos gydomos ilgiau, prižiūrint ir konsultuojant terapeutui.

Veikimo principas SCENAR – vienodas impulsas visuose aparatuose. Teisingai naudojant SCENAR aparatą gydomasis efektas jaučiamas jau pirmos procedūros metu. Gydant lėtinius susirgimus pagerėjimas jaučiamas po kelių procedūrų arba baigus gydymo kursą. Dažnai būna, kad baigus gydymą momentinio efekto nėra, bet po kurio laiko ateina staigus būklės pagerėjimas. Nereti atvejai greito pasveikimo. Taip pat dažni atvejai, kai pacientai gydomi nuo vieno susirgimo, o susitvarko visai kitos funkcijos.

 •  Ar tiesa, kad SCENAR gali gražinti jaunystę ?

SCENAR technologija leidžia išlaikyti moteriškumą, atstatyti odos fiziologines funkcijas, seksualinį aktyvumą. Taikoma SCENAR- kosmetologinė programa labai efektyviai atjaunina veidą ir odą.

 •  Kaip prietaisas taikomas kosmetologijoje ?

Dirbant su SCENAR aparatu kosmetologinis efektas pasiekiamas dirbant su bendromis zonomis, balansuojant visą organizmą. Taip pat išskiriama atskira kosmetologinė metodika. Dirbama su kaklo, veido oda pagal masažo linijas nustatytu kosmetologiniu režimu. Pasiektas rezultatas išsilaiko ilgai.

 •  Kodėl prietaisai SCENAR taip brangiai kainuoja ?

Iš pirmo žvilgsnio SCENAR produkcija atrodo brangi. Bet įvertinant gydymo efektyvumą, sumažėjusias išlaidas brangiems vaistams tai nėra brangu. Jie greitai atsiperka, nes SCENAR terapija pajėgi išgydyti įvairias patologijas. Profesionalūs prietaisai yra brangesni nes skirti naudoti medikams, turi daugiau specifinių funkcijų.

 •  Kokius klinikinius tyrimus praėjo  SCENAR prietaisas ?

1. НИИ нормальной физиологии им. П.К. Анохина АМН СССР.

2. Институт нейрохирургии им. Н.Н.Бурденко АМН СССР.

3. Центральный НИИ травматологии и ортопедии им. Н.Н.Приорова министерства здравоохранения СССР.

4. НИИ рефлексотерапии министерства здравоохранения СССР.

5. Центральный научно-исследовательский военный авиационный госпиталь министерства обороны СССР.

6. НИИ педиатрии и детской хирургии министерства здравоохранения РФ.

7. 1997 Центральный НИИ травматологии и ортопедии им. Н.Н.Приорова министерства здравоохранения РФ.

8. 1997 Московский государственный медико-стоматологический университет.

9. Научно-производственный центр традиционной медицины и гомеопатии министерства здравоохранения РФ.

10. Московская медицинская академия им. И.М.Сеченова.

11. Федеральный научный клинико-экспериментальный центр традиционных методов диагностики и лечения министерства

здравоохранения РФ.

12. Московский государственный медико-стоматологический университет.

13. Российская медицинская академия последипломного образования.

14. Кафедра скорой медицинской помощи с курсом военной и экстремальной медицины ФПК и ППС Ростовского ГМУ.

15. Проблемная лаборатория физических методов диагностики и лечения Ростовского ГМУ.

16. Отделения неврологии и физиотерапии ФГБУЗ Санкт-Петербургской клинической больницы РАН.

Klinikiniai tyrimai SCENAR prietaiso prasidėjo 1998m ir tęsiasi iki šiol.

Please select language: